Prezentace startupů na Startup Summitu 2013 / Praha

Posted by
|

21.6.2013 se v pražské Lucerně sešly desítky lidí zajímajících se o startupy na Startup Summitu – zakladatelé, investoři, novináři, lidé z oboru, fanoušci. Chtěli získat inspiraci, motivaci do další práce nebo se seznámit s někým zajímavým. Součástí této startupové akce byly i prezentace, neboli pitche, šesti českých startupů. Ty hodnotila porota složená z: Pavel Zima (ředitel Seznamu), Alfredo Coppola (prezident US MAC), Jim Hunt (Blu Venture Investors), John Jackobs (Marks Baughan & Co.).

Billberries

FBI – Fast Bar Inventory

SportPass

Flow Studio

Tripomatic

V soutěži zvítězil projekt Langtice. Bohužel tento startup jsem nestihl shlédnout a natočit. V případě, že máte z této prezentace video, ozvěte se prosím.

Pokud vás zajímají i ostatní přednášky, které na summitu proběhly, to nejzajímavější z nich najdete na blogu SportCentral.cz: Lessons Learned na Startup Summitu v Praze. Více o Startup Summitu si můžete přečíst i v článku na Lupě – Startup Summit vyhráli Langtice. Hledali správný model, dokud ho nenašli.

Comments

Add a comment

*

  1. Lessons Learned na Startup Summitu v Praze | SportCentral.cz07-19-13

Pokud ti článek pomohl, není nic lepšího, než pomoci i dalším :-)


 

Co je StartupHelp

StartupHelp je pomocník pro ty, kteří chtějí začít podnikat nebo už vlastní firmu mají. Otevřeně popisuje, jak vznikaly startupy SportCentral a GMCHelper. Jsou tady zveřejněné interní informace v původní podobě – chyby i úspěchy. StartupHelp je otevřený i dalším lidem, kterým se tato myšlenka líbí a chtěli by psát o svém podnikání nebo nápadech. Přidejte se.

Máte startup?

Pokud máte vlastní startup a chtěli byste o něm psát na StartupHelp, napište na roman@startuphelp.cz.
Jsme na: Twitteru a Facebooku